Przedszkole Publiczne

ul.Toruńska 18b/c Gdańsk Śródmieście

Przedszkole publiczne

English Everyday

• Nasze przedszkole jest placówką publiczną,
  • realizujemy bezpłatną podstawę programową w godzinach 9:00-14:00
  • w ramach zajęć bezpłatnych prowadzimy zajęcia dodatkowe bezpłatne:
    • 5x tyg j. angielski
    • 2x tyg. rytmika
    • Metoda Dobrego Startu
    • Czytanie metodą Ireny Majchrzak
  • prowadzimy zajęcia  dodatkowe odpłatne poza godzinami realizacji podstawy programowej tj.
    • Taniec (25 zł/m-c)
    • Praktyczny Przedszkolak:Zajęcia kulinarne, przyrodnicze, teatralne praktyczne (25 zł/m-c)
    • Gimnastyka korekcyjna (25 zł/m-c)
    • Szachy (50 zł/m-c)
    •  Indywidualna terapia logopedyczna (25zł/zajęcia)
    • Play& Learn codzienne dodatkowe zajęcia językowe (100 zł/m-c)

• Nasze przedszkole jest także dwujęzyczne, a nasze zajęcia językowe skoncentrowane są na komunikacji i wykorzystaniu naturalnej zdolności Dziecka do przyswajania języka.

• Codziennie oprócz komunikacji z lektorem, prowadzimy zajęcia po angielsku metodą Naturalną, czytamy po angielsku, gramy w gry i prowadzimy zabawy w tym języku.

• Korzystamy z kolorowych zabawek, gier, pomocy stworzonych specjalnie na potrzeby zajęć. Na zajęciach korzystamy z piosenek, wierszyków , które łatwo wpadają w ucho i zapadają w pamięć.

• Dzięki tej metodzie nauki, dzieci z łatwością i bez stresu przyswajają sobie drugi język.

Własna Kuchnia

Własna Kuchnia - ekologiczna kuchnia dostarczająca naszym dzieciom zbilansowane, zdrowe posiłki,owoce i surówki, zapewniające całodzienne zapotrzebowanie dzieci na kalorie i substancje odżywcze.

Wyżywienie

Całodzienne wyżywienie wynosi 14 zł i obejmuje:

•  śniadanie+ owoce/warzywa -1,5 zł
  • I danie obiadowe - 5,5 zł
  • II danie obiadowe zupka - 3,5 zł
  • I deser- 1,5 zł
  • Podwieczorek (16:30)- 2 zł

Bezpieczeństwo i monitoring

• Naszą placówkę cechuje także bezpieczeństwo dzięki kontroli dostępu - systemowi umożliwiającemu wejście do przedszkola tylko uprawnionym osobom
  • Monitoring wizyjny kontrolujący pracę placówki