Pani Ania - Wychowawca Jeżyków"

Motto: Dziecko może nauczyć dorosłych trzech rzeczy:
cieszyć się bez powodu, być ciągle czymś zajętym
i domagać się ze wszystkich sił, tego czego się pragnie."

- Paulo Coelho

Pracę z dziećmi zaczęłam dość niespodziewanie. Na mojej drodze życiowej pojawiła się przeurocza, roczna dziewczynka, która swoim niezachwianym optymizmem zachęciła mnie do kontynuowania pracy z maluchami w żłobku.

Praca w żłobku, choć wdzięczna, sprawiała jednak, że czułam niedosyt. Udało się go ukoić dopiero przy naszych sprytnych przedszkolakach, gdy rozpoczęłam pracę w Akademii Przedszkolaka.

Ich trudna do zaspokojenia żądza wiedzy, chęć eksplorowania świata i ludzi, sprawia, że i ja czuję ciągłą potrzebę  ciągłego rozwoju, dokształcania się.

Praca z nimi daje mi też dużo satysfakcji, a wszelkie pojawiające się wątpliwości czy smutki szybko znikają w codziennych zmaganiach i wyzwaniach.
Na co dzień jestem osobą pogodną, cierpliwą i empatyczną. Z całych sił staram się, by każde dziecko w moim otoczeniu czuło się bezpiecznie i dobrze w każdym aspekcie.
Prywatnie jestem "kocią mamą", a wolny czas spędzam ze swoim kotem, czytając książki.
Ukończyłam studia w Wyższej Szkole Komunikacji Społecznej w Gdyni, na kierunku Pedagogika wczesnoszkolna i przedszkolna z terapią pedagogiczną.

Swoją wiedzę poszerzyłam między innymi kursem nauki czytania i pisania "Metodą Montessori" oraz szkoleniem z "Dziecięcej Matematyki".