Akademia Przedszkolaka

Pakiet pełny(do 10h):
990 zł + 16 zł/ dziennie

Wpisowe 500 zł/rok

Czesne dla dzieci z orzeczeniem  ustalane indywidualnie w zależności od zaleceń terapeutycznych zawartych w orzeczeniu

Wyżywienie

Całodzienne wyżywienie obejmuje:

• I śniadanie+ świeże owoce
  • II śniadanie+ owoce
  • I danie obiadowe
  • II danie obiadowe zupka (14:00)
  • I deser (14:30)
  • Podwieczorek (16:30)

Dni wolne 2020/21

Zimowa przerwa Świąteczna 24-31.12.2020
Wiosenna przerwa Świąteczna 2-6.04.2021
Letnia przerwa wakacyjna 05-16.07.2021

Dni wolne 2021/22

Zimowa przerwa Świąteczna 24-31.12.2021
Wiosenna przerwa Świąteczna 15-19.04.2022
Letnia przerwa wakacyjna 05-15.07.2022

kids-playing-toys-carpet-colorful-vector-illustration-kids-playing-toys-carpet-159513267jpg

English Everyday

• Nasze przedszkole jest także dwujęzyczne, a nasze zajęcia językowe skoncentrowane są na komunikacji i wykorzystaniu naturalnej zdolności Dziecka do przyswajania języka.

• Codziennie oprócz komunikacji z lektorem, prowadzimy zajęcia po angielsku metodą Naturalną, czytamy po angielsku, gramy w gry i prowadzimy zabawy w tym języku.

• Korzystamy z kolorowych zabawek, gier, pomocy stworzonych specjalnie na potrzeby zajęć. Na zajęciach korzystamy z piosenek, wierszyków , które łatwo wpadają w ucho i zapadają w pamięć.

• Dzięki tej metodzie nauki, dzieci z łatwością i bez stresu przyswajają sobie drugi język.

• happy-cartoon-kids-trying-to-assemble-puzzle-happy-cartoon-kids-trying-to-assemble-puzzle-vector-illustration-125402117jpg

• English Every Day - codzienne zajęcia z j.angielskiego
  • Rytmika
  • Taniec
  • Gimnastyka Korekcyjna
  • Zajęcia Praktyczne, kulinarne, ogrodnicze i przyrodnicze
  • Teatrzyki i przedstawienia
  • wycieczki i warsztaty
  • Metoda Dobrego Startu
  • Czytanie Metodą Krakowską
  • Dziecięca Matematyka
  • Sensoplastyka
  • Ceramika
  • Warsztaty Psychologiczne- Trening Umiejętności Społecznych
  • Logopedia indywidualna
  • Terapia ręki

• 53710033-ed89-4fb1-a7f7-348ace461527jpg

Własna Kuchnia

Własna Kuchnia - ekologiczna kuchnia dostarczająca naszym dzieciom zbilansowane, zdrowe posiłki,owoce i surówki, zapewniające całodzienne zapotrzebowanie dzieci na kalorie i substancje odżywcze.

Bezpieczeństwo i monitoring

• Naszą placówkę cechuje także bezpieczeństwo dzięki kontroli dostępu - systemowi umożliwiającemu wejście do przedszkola tylko uprawnionym osobom
  • Monitoring wizyjny kontrolujący pracę placówki

• ma-y-plac-zabaw-44759685jpgPlac Zabaw

• Bezpieczny, dostosowany do wieku żłobkowego własny plac zabaw, z dużym bezpiecznym ogrodem, huśtawką, piaskownicą domkami, zjeżdżalnią i innymi ciekawymi atrakcjami daje dzieciom dużo radości
    • Ścieżka rowerowa , a na niej  rowerki, hulajnogi i samochodziki zapewniają przedszkolakom dużo ruchu i radości.
    • 4 inspekty, na wiosnę wypełniają się kwiatami, ziołami, owocami oraz nowalijkami, które wraz z dziećmi sadzimy, dbamy o nie, aby potem używamy
    • Codzienne wyjścia na podwórko, spacery do lasu czy na łąkę zapewnia dziecku potrzebę ruchu na świeżym powietrzu.

creative-kids-show-their-drawings-paintings-sheets-paper-kids-presenting-their-drawings-149138500jpgO nas

Nasze przedszkole funkcjonuje od 2003 roku. Początkowo prowadziliśmy tylko zajęcia językowe dla dzieci w wieku przedszkolnym, jednak wychodząc na przeciw potrzeb Rodziców, stworzyliśmy placówkę o profilu językowym.
    Kolejnym krokiem było dostosowanie naszej placówki do potrzeb dzieci o specjalnych potrzebach edukacyjnych.

• Nasze przedszkole jest placówką o profilu językowym
    • Pracujemy zgodnie z filozofią włączającą , wspieramy wszystkie dzieci w edukacji i rozwoju indywidualnie rozpoznając ich potrzeby.
    • realizujemy opinie o Potrzebie Wczesnego Wspomagania Rozwoju Dziecka oraz Orzeczenia o potrzebie Kształcenia Specjalnego
    • prowadzimy zajęcia przedszkolne oraz dodatkowe w integracji
    • Prowadzimy terapie pedagogiczne, logopedyczne, rehabilitację ruchową, terapię SI- wynikające z opinii i orzeczeń