Praca

Przedszkole i żłobek

Chcesz pracować z dziećmi? Widzisz ich potrzeby i chcesz wspomóc je w rozwoju? Nasze przedszkole czeka na Ciebie.
Mieścimy się w spokojnej i zacisznej części Witomina z bezpiecznym placem zabaw dostosowanym do dzieci w wieku żłobkowym i przedszkolnym.
Nasze placówki pracują zgodnie z filozofią edukacji włączającej.
Pracujemy w niedużych grupkach integracyjnych zarówno w żłobku , jak i przedszkolu. Przestronne i przytulne sale są odpowiednio wyposażone są pod kątem bezpiecznego pobytu dzieci, ich rozwoju i edukacji.
Nasi opiekunowie i Nauczyciele to grupa bardzo zaangażowanych osób, którym na sercu leży rozwój naszych podopiecznych. Dzięki kreatywności, profesjonalizmowi i wiedzy połączonej z doświadczeniem, pomagamy szkolić nowe kadry pracujące w edukacji włączającej.
Jeżeli czujesz że możesz wnieść do naszego zespołu nową energię, pomysły oraz pomoc dzieciom, ta praca jest dla Ciebie.

Stanowisko, nr telefonu, cv

Aplikuj