Żłobek Little Umbrella, ul.Ks. Siega6

Cennik Miejski

Wyżywienie

Cennik

W związku z projektem miejskim , oferujemy  15 miejsc w cenie 330 zł/m-c + wyżywienie dla dzieci oczekujących na miejsce, na listach żłobka Niezapominajka

Całodzienne wyżywienie 15,5 zł obejmuje:

• I śniadanie+ świeże warzywa - 1,5 zł
  • II śniadanie+ owoce -1,5 zł
  • I danie obiadowe - 5,5 zł
  • II danie obiadowe zupka - 3,5 zł
  • I deser- 1,5 zł
  • Podwieczorek (16:30)- 2 zł

Czesne na pozostałe 3 miejsca poza projektem miejskim :

• 7:30-12:30 -750 zł
  • 8:00-16:00 - 900 zł
  • 7:30-17:30 -1000 zł
  • + wyżywienie

Nasz zespół

Pani Krysia - Dyrektor przedszkola i żłobka,

pedagog, oligofrenopedagog, nauczyciel j.angielskiego

Jestem pedagogiem z kilkunastoletnim doświadczeniem w edukacji najmłodszych.

Swoją zawodową drogę związałam z wczesną edukacją , ukończyłam m.in.

• Studia na Pomorskiej Wyższej Szkole Humanistycznej na wydziale Pedagogicznym na kierunku Edukacja Elementarna i Nauczanie Języka Angielskiego.
  • Podyplomowe studia Oligofrenopedagogika na PWSNS
  • Warsztaty organizowane przez Centrum Metody Krakowskiej w zakresie:

czytania Symultaniczno-sekwencyjnego,

• wspomagania procesów lewopółkulowych - usprawniania pracy lewej półkuli mózgu,
  • wczesnej diagnozy i terapi zaburzeń autystycznych
  • III stopniowy kurs doskonalący "Terapia behawioralna dzieci z autyzmem" IWRD w Gdańsku
  • II stopniowe szkolenie z zakresu Terapii Ręki
  • III stopniowe szkolenie w zakresie Metody Dobrego Sartu , UG
  •  Szkolenie z zakresu metody Ruchu Rozwijającego Weroniki Sherborne
  • Szkolenie "Jestem chłopcem, jestem dziewczynka" prowadzonym w Centrum Pomocy Seksuologicznej
  • Jestem także Absolwentką Politechniki Gdańskiej na Wydziale Zarządzania i Ekonomii oraz Mastére de Banque et Finance Uniwersytetu w Rouen we Francji co daje mi szansę kierowania placówką w profesjonalny sposób.

Prywatnie,jestem mamą piątki dzieci. Dzięki nim odkryłam radości i wyzwania jakie stawia wychowanie małego człowieka. Moim sposobem na wychowanie jest spokój i konsekwencja, życzliwość i uśmiech, które dają dzieciom poczucie bezpieczeństwa i radość każdego dnia.

Moją pasją jest nauka języków obcych , znam biegle angielski, niemiecki, francuski i rosyjski. Naukę języków obcych rozpoczęłam od najmłodszych lat mieszkając przez wiele lat wraz z rodzicami poza granicami kraju. Stąd także doświadczenie i moja niezachwiana wiara oraz przekonanie o wadze wczesnej edukacji.

Motto: Tylko życie poświęcone innym warte jest przeżycia.

Pani Paulina - opiekunka dziecięca, kierownik żłobka

Paulina - ciocia od wielu lat :) Jestem osobą wesołą, otwartą i zdyscyplinowaną. Od wielu lat opiekuję się dziećmi, poczynając od opieki nad bratem, dziećmi sąsiadów, czy przyjaciół. Zabawa z dziećmi działa kojąco na nawet najgorszy dzień. Uśmiech dziecka to mały gest potrafiący poprawiać nastrój jak nic innego. Małe istotki posiadają niesamowitą umiejętność filtrowania rzeczywistości i pokazywania tego co jest najważniejsze.

Na co dzień w wolnych chwilach interesuję się rozwojem osobistym, zdrowym żywieniem i sportem.
Praca z dziećmi umożliwia codzienne obcowanie z rozwojem maluszków, który w pierwszych latach życia jest bardzo intensywny. Możliwość bycia częścią tego procesu jest czymś niesamowitym, dostrzeganie postępów w każdej sferze takiej jak - mowa, rozwój społeczny,pierwsze kroki w samodzielności czy chodzenie.

Motto:"Mądrością dziecka jest ufność."
Jan Twardowski .

Pani Eliza - opiekunka dziecięca

Ukończyłam kurs opiekuna w żłobku i klubie dziecięcym, który pozwolił mi na rozpoczęcie pracę z maluszkami.
Doświadczenie w pracy z dziećmi zdobywam od dwóch lat. W swojej pracy dbam o bezpieczeństwo dzieci, które jest dla mnie najważniejsze oraz o ich dobre samopoczucie podczas pobytu w żłobku.
Jestem osoba energiczną, miłą oraz odpowiedzialną, a praca z dziećmi daje mi dużo radości i satysfakcji.

Motto: „Kiedy śmieje się dziecko, śmieje się cały świat”. - Janusz Korczak

Pani Ewa

Jestem absolwentką Pomorskiej Wyższej Szkoły Humanistycznej w Gdyni na kierunku pedagogika społeczno-opiekuńcza oraz magisterskich studiów uzupełniających o kierunku pedagogicznym.

Jestem osobą cierpliwą, wyrozumiałą i odpowiedzialną.
Posiadam doświadczenie w pracy z dziećmi jako opiekunka. Prywatnie jestem mamą - 7letniego Maksa.
Praca i kontakt z dziećmi dają mi ogromną radość i satysfakcję.

Motto: "Dziecko chce być dobre. Jeśli nie umie-naucz. Jeśli nie wie - wytłumacz. Jeśli nie może - pomóż" Janusz Korczak